Telefon 0312 385 55 64
Yol Yardımı 7 Gün 24 Saat Hizmet
Ekonomik Fiyat Uygun Fiyat Garantisi
iletişim

Araçlarınızı uzun süre sorunsuz olarak kullanmanız için periyodik olarak bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Grup Opel servisi olarak araçlarınızın yaz ve kış bakımlarını garantili olarak yapmaktayız. Yıllardır servis hizmetimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkardık ve ilk tercih edilen firmalardan biri olmayı başardık. Hizmetlerimizde kalitemizden ve uygun fiyatlarımızdan asla ödün vermiyor, garantili hizmet vererek her zaman yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Müşterilerimizle bir kere değil sürekli çalışmayı tercih etmekteyiz. Servis hizmetlerimizde uzman ekimizin titiz çalışmalarına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Can güvenliğinin bilincinde olan personellerimiz her zaman en iyi hizmet için çalışmaktadır.
Araçlarınızın yedek parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanıyor ve garantili olarak yapıyoruz. Opel servisi olarak uygun fiyatlarla hizmet veriyor, birçok ödeme seçenekleri sunarak gereken kolaylıkları sağlıyoruz. Bir firmadan beklenen güven, kaliteli ve garantili hizmet, uygun fiyatlar, güler yüzlü karşılama firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Yol yardımı hizmetimiz ile her an her yerde yanınızda olarak yollarda mağdur olmanıza izin vermiyoruz.

Hizmetlerimizle sağladığımız güven firmamızı zirveye taşımıştır. Uzun yıllar hizmetlerimize devam etmeyi hedefleyerek hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini eklemekteyiz. Firmamız kaskolu araçlarınızın cam değişimlerini ücretsiz olarak yapmaktadır. Hizmetlerimiz saymakla bitmez, farkımızı anlamak için firmamızın uygun fiyatları ve garantili hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek bizlere onur verecektir. Tüm müşterilerimize keyifli sürüşler dileriz.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!